B78148T1102J
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148T1102J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1UH 630MA 250 MOHM TH
listoch:
  • správa
Špecifikácie B78148T1102J
Číslo dielu B78148T1102J Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 1UH 630MA 250 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5643 pcs Dátový hárok
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.130" Dia (3.30mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B78148T1102J000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz indukčnosť 1µH
Výška - sedenie (Max) 0.386" (9.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 180MHz
Detailný popis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 250 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 250 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 630mA Aktuálny - Sýtosť -