B78148S1682K000
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148S1682K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 670MA 510 MOHM
listoch: B78148S1682K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie B78148S1682K000
Číslo dielu B78148S1682K000 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 6.8UH 670MA 510 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 411796 pcs Dátový hárok B78148S1682K000.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
tienenie Unshielded séria BC
hodnotenie - Q @ Freq 65 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B78148S1682K
B78148S1682K-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 75MHz Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 510 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 510 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 670mA