B78108T3391K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78108T3391K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 390NH 790MA 270 MOHM
listoch: B78108T3391K.pdf
  • správa
Špecifikácie B78108T3391K
Číslo dielu B78108T3391K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 390NH 790MA 270 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5900 pcs Dátový hárok B78108T3391K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená B78108T3391K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ceramic Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz indukčnosť 390nH
Výška - sedenie (Max) - Frekvencia - vlastná rezonancia 300MHz
Detailný popis 390nH Unshielded Wirewound Inductor 790mA 270 mOhm Max Axial DC odpor (DCR) 270 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 790mA Aktuálny - Sýtosť -