B78108T3271J
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78108T3271J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 270NH 910MA 215 MOHM
listoch:
  • správa
Špecifikácie B78108T3271J
Číslo dielu B78108T3271J Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 270NH 910MA 215 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5130 pcs Dátový hárok
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnosť 270nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 380MHz Detailný popis 270nH Unshielded Wirewound Inductor 910mA 215 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 215 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 910mA