B59890C0160A051
EPCOSEPCOS
B59890C0160A051 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59890C0160A051
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 160V 35MA RADIAL
listoch: 1.B59890C0160A051.pdf2.B59890C0160A051.pdf
  • správa
Špecifikácie B59890C0160A051
Číslo dielu B59890C0160A051 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 160V 35MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5814 pcs Dátový hárok 1.B59890C0160A051.pdf2.B59890C0160A051.pdf
Napätie - Max 160V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.197" T (4.00mm x 5.00mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 150 Ohms
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená B59890C 160A 51
B59890C160A51
B59890C160A51-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.295" (7.50mm)
Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 160V 35mA Ih Through Hole Radial, Disc Aktuálny - výlet (It) 70mA
Aktuálny - Max 200mA Prúd - Hold (Ih) (Max) 35mA