B59890C0120A054
EPCOSEPCOS
B59890C0120A054 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59890C0120A054
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC
listoch: 1.B59890C0120A054.pdf2.B59890C0120A054.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59890C0120A054
Číslo dielu B59890C0120A054 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR PTC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 140043 pcs Dátový hárok 1.B59890C0120A054.pdf2.B59890C0120A054.pdf
Balík dodávateľov zariadení - séria -
Tolerancia odporu - obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro - Ostatné mená B59890C 120A 54
B59890C120A54
B59890C120A54-ND
Prevádzková teplota - Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis PTC Thermistor
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B59890C0160A051
B59890C0160A051
výrobcovia: EPCOS
popis: PTC RESET FUSE 160V 35MA RADIAL