B59883C0120A051
EPCOSEPCOS
B59883C0120A051 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59883C0120A051
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL
listoch: 1.B59883C0120A051.pdf2.B59883C0120A051.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie B59883C0120A051
Číslo dielu B59883C0120A051 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78776 pcs Dátový hárok 1.B59883C0120A051.pdf2.B59883C0120A051.pdf
Napätie - Max 265V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 120 Ohms
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená B59883C 120A 51
B59883C120A51
B59883C120A51-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.394" (10.00mm) Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 35mA Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 70mA Aktuálny - Max 400mA
Prúd - Hold (Ih) (Max) 35mA schválenie UR, VDE