B59880C80A51
EPCOSEPCOS
B59880C80A51 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59880C80A51
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 265V 30MA RADIAL
listoch:
  • správa
Špecifikácie B59880C80A51
Číslo dielu B59880C80A51 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 265V 30MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4084 pcs Dátový hárok
Napätie - Max 265V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 70 Ohms
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená B59880C 80A 51
B59880C0080A051
B59880C0080A051-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.394" (10.00mm)
Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 30mA Ih Through Hole Radial, Disc Aktuálny - výlet (It) 70mA
Aktuálny - Max 400mA Prúd - Hold (Ih) (Max) 30mA