B59850C0160A070
EPCOSEPCOS
B59850C0160A070 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59850C0160A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 160V 250MA RADIAL
listoch: B59850C0160A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59850C0160A070
Číslo dielu B59850C0160A070 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 160V 250MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74272 pcs Dátový hárok B59850C0160A070.pdf
Napätie - Max 160V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.532" Dia x 0.197" T (13.50mm x 5.00mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 10 Ohms
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená B59850C 160A 70
B59850C160A70
B59850C160A70-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm) Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 160V 250mA Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 500mA Aktuálny - Max 2.2A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 250mA schválenie UR