B59850C0130A070
EPCOSEPCOS
B59850C0130A070 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59850C0130A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 265V 200MA RADIAL
listoch: B59850C0130A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59850C0130A070
Číslo dielu B59850C0130A070 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 265V 200MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 106885 pcs Dátový hárok B59850C0130A070.pdf
Napätie - Max 265V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.433" Dia x 0.197" T (11.00mm x 5.00mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 13 Ohms
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená 495-76382
B59850C 130A 70
B59850C0130A070-ND
B59850C130A70
B59850C130A70-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.571" (14.50mm) Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 200mA Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 320mA Aktuálny - Max 1.5A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 200mA schválenie UR