B59840C0160A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59840C0160A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 6 OHM 25% DISC
listoch: 1.B59840C0160A070.pdf2.B59840C0160A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59840C0160A070
Číslo dielu B59840C0160A070 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR PTC 6 OHM 25% DISC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 85165 pcs Dátový hárok 1.B59840C0160A070.pdf2.B59840C0160A070.pdf
Balík dodávateľov zariadení - séria -
Tolerancia odporu ±25% Odolnosť pri 25 ° C 6 Ohms
obal Bulk Balík / puzdro Disc
Ostatné mená 495-75881
B59840C 160A 70
B59840C160A70
B59840C160A70-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis PTC Thermistor 6 Ohms Disc