B59830C80A70
EPCOSEPCOS
B59830C80A70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59830C80A70
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 265V 250MA RADIAL
listoch:
  • správa
Špecifikácie B59830C80A70
Číslo dielu B59830C80A70 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 265V 250MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4511 pcs Dátový hárok
Napätie - Max 265V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.689" Dia x 0.197" T (17.50mm x 5.00mm)
séria - hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Disc
Ostatné mená B59830C 80A 70
B59830C0080A070
B59830C0080A070-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.827" (21.00mm) Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 250mA Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 510mA Aktuálny - Max 7A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 250mA schválenie -