B59758C0110A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59758C0110A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 7.5K OHM 33% DISC
listoch: B59758C0110A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59758C0110A070
Číslo dielu B59758C0110A070 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR PTC 7.5K OHM 33% DISC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55899 pcs Dátový hárok B59758C0110A070.pdf
Balík dodávateľov zariadení - séria -
Tolerancia odporu ±33% Odolnosť pri 25 ° C 7.5 kOhms
obal Bulk Balík / puzdro Disc, 13mm Dia x 7.5mm W
Ostatné mená 495-76602
B59758C 110A 70
B59758C0110A070-ND
B59758C110A70
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis PTC Thermistor 7.5 kOhms Disc, 13mm Dia x 7.5mm W