B59755C0115A070
EPCOSEPCOS
B59755C0115A070 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59755C0115A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC THERMISTOR C 755-A 115-A 70
listoch: B59755C0115A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59755C0115A070
Číslo dielu B59755C0115A070 Výrobca EPCOS
popis PTC THERMISTOR C 755-A 115-A 70 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 49787 pcs Dátový hárok B59755C0115A070.pdf
tolerancia ±25% séria -
obal Bulk Ostatné mená 495-7220
B59755C 115A 70
B59755C115A70
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Rozostup vedenia 1.378" (35.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
priemer 0.024" (0.61mm) Detailný popis Inrush Current Limiter ±25% 1.4A 0.024" (0.61mm)
Prúd - ustálený stav Max 1.4A schválenie UR