B57560G0203F002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57560G0203F002
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 20KOHM 3992K BEAD
listoch: B57560G0203F002.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie B57560G0203F002
Číslo dielu B57560G0203F002 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR NTC 20KOHM 3992K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18883 pcs Dátový hárok B57560G0203F002.pdf
séria - Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 20k
Tolerancia odporu ±1% Výkon - Max 50mW
obal Bulk Balík / puzdro Bead, Glass
Ostatné mená B57560G 203F 2
B57560G203F2
B57560G203F2-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C