B57560G0202H000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57560G0202H000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD
listoch: B57560G0202H000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B57560G0202H000
Číslo dielu B57560G0202H000 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64302 pcs Dátový hárok B57560G0202H000.pdf
séria - Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 2k
Tolerancia odporu ±3% Výkon - Max 50mW
obal Bulk Balík / puzdro Bead, Glass
Ostatné mená B57560G 202H
B57560G202H
B57560G202H-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C