B57211P0100M351
EPCOSEPCOS
B57211P0100M351 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57211P0100M351
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu ICL 10 OHM 20% 4A 13MM
listoch: B57211P0100M351.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie B57211P0100M351
Číslo dielu B57211P0100M351 Výrobca EPCOS
popis ICL 10 OHM 20% 4A 13MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS