B57211P0100M301
EPCOSEPCOS
B57211P0100M301 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57211P0100M301
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu ICL 10 OHM 20% 4A 13MM
listoch: B57211P0100M301.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B57211P0100M301
Číslo dielu B57211P0100M301 Výrobca EPCOS
popis ICL 10 OHM 20% 4A 13MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 162551 pcs Dátový hárok B57211P0100M301.pdf
tolerancia ±20% séria P11
R Current 203 mOhms R25 ° C 10 Ohms
obal Bulk Ostatné mená 495-4457
B57211P 100M 301
B57211P 100M301
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
priemer 0.511" (13mm) Detailný popis Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 4A 0.511" (13mm)
Prúd - ustálený stav Max 4A schválenie -