B43888C9156M
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
EPCOS (TDK)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43888C9156M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL
listoch: B43888C9156M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B43888C9156M
Číslo dielu B43888C9156M Výrobca EPCOS (TDK)
popis CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 118718 pcs Dátový hárok B43888C9156M.pdf
tolerancia 15µF Veľkosť pozemnej plochy 0.197" (5.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm) séria B43888
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 400V Balík / puzdro -
Ostatné mená B43888C9156M000 Prevádzková teplota -
Počet kondenzátorov 550mA @ 100kHz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu B43888C9156M
Životnosť @ Temp. - impedancia -
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) Rozšírený popis 15µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL