B43888C5476M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43888C5476M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
listoch: B43888C5476M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1200 pcs
  • správa
Špecifikácie B43888C5476M
Číslo dielu B43888C5476M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65415 pcs Dátový hárok B43888C5476M.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B43888 Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43888C5476M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose