B43888C2157M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43888C2157M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
listoch: B43888C2157M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie B43888C2157M
Číslo dielu B43888C2157M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43156 pcs Dátový hárok B43888C2157M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B43888 Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43888C2157M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose