B43888C1337M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43888C1337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
listoch: B43888C1337M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43888C1337M
Číslo dielu B43888C1337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5439 pcs Dátový hárok B43888C1337M.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria B43888 Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43888C1337M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose