B43867A1336M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43867A1336M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
listoch: B43867A1336M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4200 pcs
  • správa
Špecifikácie B43867A1336M
Číslo dielu B43867A1336M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 208461 pcs Dátový hárok B43867A1336M.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B43867 Ripple Current @ nízkej frekvencie 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B43867A1336M000
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 140°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 140°C kapacitné 33µF