B43867A1107M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43867A1107M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
listoch: B43867A1107M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B43867A1107M
Číslo dielu B43867A1107M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 103633 pcs Dátový hárok B43867A1107M.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B43867 Ripple Current @ nízkej frekvencie 450mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43867A1107M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 140°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 140°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose