B43866C9106M
EPCOSEPCOS
B43866C9106M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43866C9106M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
listoch: B43866C9106M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B43866C9106M
Číslo dielu B43866C9106M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 189939 pcs Dátový hárok B43866C9106M.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B43866 Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 495-6034
B43866C9106M-ND
B43866C9106M000
Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C kapacitné 10µF