B43866C5475M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43866C5475M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
listoch: B43866C5475M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B43866C5475M
Číslo dielu B43866C5475M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 198102 pcs Dátový hárok B43866C5475M.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B43866 Ripple Current @ High Frequency 100mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43866C5475M000 Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
kapacitné 4.7µF aplikácia General Purpose