B43866A1476M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43866A1476M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
listoch: B43866A1476M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B43866A1476M
Číslo dielu B43866A1476M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 97213 pcs Dátový hárok B43866A1476M.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B43866 Ripple Current @ High Frequency 435mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43866A1476M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 7.1 Ohm @ 120Hz Detailný popis 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.1 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose