B43866A1336M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43866A1336M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
listoch: B43866A1336M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie B43866A1336M
Číslo dielu B43866A1336M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99625 pcs Dátový hárok B43866A1336M.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B43866 Ripple Current @ High Frequency 315mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43866A1336M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 10 Ohm @ 120Hz Detailný popis 33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose