B43584B4828M3
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43584B4828M3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
listoch: B43584B4828M3.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 844 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 844 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B43584B4828M3
Číslo dielu B43584B4828M3 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 844 pcs Dátový hárok B43584B4828M3.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B43584 Ripple Current @ nízkej frekvencie 19.8A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43584B4828M003 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 18 mOhms
Výška - sedenie (Max) 6.681" (169.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 15 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 8200µF