B43584B4828M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43584B4828M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
listoch: B43584B4828M.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 865 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B43584B4828M
Číslo dielu B43584B4828M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 865 pcs Dátový hárok B43584B4828M.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B43584 Ripple Current @ nízkej frekvencie 19.8A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43584B4828M000 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 18 mOhms
Výška - sedenie (Max) 6.681" (169.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 15 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 8200µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43584B4109M3
B43584B4109M3
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Skladom: 587 pcs
Stiahnuť ▼: B43584B4109M3.pdf
RFQ
B43584B4478M000
B43584B4478M000
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Skladom: 1083 pcs
Stiahnuť ▼: B43584B4478M000.pdf
RFQ
B43584B4828M3
B43584B4828M3
popis: CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW