B43564F2478M3
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43564F2478M3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW
listoch: B43564F2478M3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie B43564F2478M3
Číslo dielu B43564F2478M3 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2127 pcs Dátový hárok B43564F2478M3.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.532" Dia (64.30mm)
séria B43564 Ripple Current @ nízkej frekvencie 10A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43564F2478M003 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia 1.122" (28.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.217" (81.70mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 44 mOhm @ 100Hz Detailný popis 4700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 44 mOhm @ 100Hz
kapacitné 4700µF aplikácia General Purpose