B43564E2828M3
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43564E2828M3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 200V SCREW
listoch: B43564E2828M3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B43564E2828M3
Číslo dielu B43564E2828M3 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 8200UF 20% 200V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1441 pcs Dátový hárok B43564E2828M3.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B43564 Ripple Current @ nízkej frekvencie 15.2A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43564E2828M003 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 20 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 26 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 8200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 26 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 8200µF