B43540C5227M62
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540C5227M62
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
listoch: B43540C5227M62.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43540C5227M62
Číslo dielu B43540C5227M62 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15705 pcs Dátový hárok B43540C5227M62.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.87A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43540C5227M 62
B43540C5227M062
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 630 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 440 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 440 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 220µF