B43540C5187M82
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540C5187M82
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
listoch: B43540C5187M82.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43540C5187M82
Číslo dielu B43540C5187M82 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18324 pcs Dátový hárok B43540C5187M82.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.69A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43540C5187M 82
B43540C5187M082
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 770 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.268" (32.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 540 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 540 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 180µF