B43510B6687M87
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43510B6687M87
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP
listoch: B43510B6687M87.pdf
  • správa
Špecifikácie B43510B6687M87
Číslo dielu B43510B6687M87 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4954 pcs Dátový hárok B43510B6687M87.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43510 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.73A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43510B6687M087 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.984" (25.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 230 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.024" (102.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 170 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 680µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitné 680µF