B43510B6567M007
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43510B6567M007
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP
listoch: B43510B6567M007.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
132 pcs
  • správa
Špecifikácie B43510B6567M007
Číslo dielu B43510B6567M007 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5433 pcs Dátový hárok B43510B6567M007.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43510 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.33A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43510B6567M 7
B43510B6567M 7
B43510B6567M7
B43510B6567M7-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.984" (25.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 280 mOhms Výška - sedenie (Max) 2.835" (72.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 200 mOhm @ 100Hz Detailný popis 560µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 200 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose