B43510B188M87
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43510B188M87
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 420V SNAP
listoch: B43510B188M87.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
112 pcs
  • správa
Špecifikácie B43510B188M87
Číslo dielu B43510B188M87 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1800UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2743 pcs Dátový hárok B43510B188M87.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.575" Dia (40.00mm)
séria B43510 Ripple Current @ nízkej frekvencie 7.15A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43510B0188M087 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.984" (25.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 100 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.024" (102.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 70 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1800µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 70 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitné 1800µF