B43510B158M80
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43510B158M80
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP
listoch: B43510B158M80.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
112 pcs
  • správa
Špecifikácie B43510B158M80
Číslo dielu B43510B158M80 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3134 pcs Dátový hárok B43510B158M80.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.575" Dia (40.00mm)
séria B43510 Ripple Current @ nízkej frekvencie 6.2A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43510B0158M080 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.984" (25.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 120 mOhms
Výška - sedenie (Max) 3.630" (92.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 80 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1500µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitné 1500µF