B43455D4228M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43455D4228M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
listoch: B43455D4228M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
72 pcs
  • správa
Špecifikácie B43455D4228M
Číslo dielu B43455D4228M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2602 pcs Dátový hárok B43455D4228M.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.032" Dia (51.60mm)
séria B43455 Ripple Current @ nízkej frekvencie 7.1A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43455D4228M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.874" (22.20mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 58 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 48 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 2200µF