B43455C5338M3
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43455C5338M3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
listoch: B43455C5338M3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B43455C5338M3
Číslo dielu B43455C5338M3 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1090 pcs Dátový hárok B43455C5338M3.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B43455 Ripple Current @ nízkej frekvencie 9.4A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43455C5338M003 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 36 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 3300µF