B43305F2337M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43305F2337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
listoch: B43305F2337M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43305F2337M
Číslo dielu B43305F2337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45416 pcs Dátový hárok B43305F2337M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B43305 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.5A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43305F2337M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 520 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 380 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 380 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 330µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43305F2337M67
B43305F2337M67
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Skladom: 39446 pcs
Stiahnuť ▼: B43305F2337M67.pdf
RFQ
B43305F2188M80
B43305F2188M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Skladom: 8084 pcs
Stiahnuť ▼: B43305F2188M80.pdf
RFQ
B43305F2337M60
B43305F2337M60
Stiahnuť ▼: B43305F2337M60.pdf
B43305F2188M60
B43305F2188M60
Stiahnuť ▼: B43305F2188M60.pdf
B43305F2337M62
B43305F2337M62
Stiahnuť ▼: B43305F2337M62.pdf
B43305F2337M87
B43305F2337M87
Stiahnuť ▼: B43305F2337M87.pdf
B43305F2188M62
B43305F2188M62
Stiahnuť ▼: B43305F2188M62.pdf
B43305F2337M82
B43305F2337M82
Stiahnuť ▼: B43305F2337M82.pdf
B43305F2188M67
B43305F2188M67
Stiahnuť ▼: B43305F2188M67.pdf
B43305F2337M80
B43305F2337M80
Stiahnuť ▼: B43305F2337M80.pdf
B43305F2188M87
B43305F2188M87