B43305F2188M87
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43305F2188M87
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
listoch: B43305F2188M87.pdf
  • správa
Špecifikácie B43305F2188M87
Číslo dielu B43305F2188M87 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9203 pcs Dátový hárok B43305F2188M87.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43305 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.52A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43305F2188M 87
B43305F2188M087
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 100 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 70 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 70 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 1800µF