B43254C1108M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43254C1108M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
listoch: B43254C1108M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43254C1108M
Číslo dielu B43254C1108M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37526 pcs Dátový hárok B43254C1108M.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43254 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.23A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.456A @ 20kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená B43254C1108M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 1000µF