B43254B9686M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43254B9686M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
listoch: B43254B9686M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43254B9686M
Číslo dielu B43254B9686M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60929 pcs Dátový hárok B43254B9686M.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.000" Dia (25.40mm)
séria B43254 Ripple Current @ nízkej frekvencie 450mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43254B9686M000 Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose