B43041F2685M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43041F2685M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL
listoch: B43041F2685M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43041F2685M
Číslo dielu B43041F2685M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5243 pcs Dátový hárok B43041F2685M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B43041 Ripple Current @ nízkej frekvencie 25.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 64mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 6.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 6.8µF aplikácia General Purpose