B43041F2227M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43041F2227M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
listoch: B43041F2227M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43041F2227M
Číslo dielu B43041F2227M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4612 pcs Dátový hárok B43041F2227M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B43041 Ripple Current @ High Frequency 830mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF