B43041A9105M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43041A9105M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
listoch: B43041A9105M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43041A9105M
Číslo dielu B43041A9105M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5539 pcs Dátový hárok B43041A9105M.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria B43041 Ripple Current @ nízkej frekvencie 7.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1µF aplikácia General Purpose