B43041A5686M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43041A5686M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
listoch: B43041A5686M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43041A5686M
Číslo dielu B43041A5686M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5699 pcs Dátový hárok B43041A5686M.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B43041 Ripple Current @ nízkej frekvencie 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose