B43041A2156M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43041A2156M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL
listoch: B43041A2156M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43041A2156M
Číslo dielu B43041A2156M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4801 pcs Dátový hárok B43041A2156M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B43041 Ripple Current @ nízkej frekvencie 56mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 112mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 15µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 15µF aplikácia General Purpose