B43041A1685M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43041A1685M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 160V RADIAL
listoch: B43041A1685M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43041A1685M
Číslo dielu B43041A1685M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 6.8UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5064 pcs Dátový hárok B43041A1685M.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria B43041 Ripple Current @ nízkej frekvencie 18.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 6.8µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 6.8µF aplikácia General Purpose